Macii organizuje loterię, w której można wygrać nowe auto! Jak wziąć w niej udział?

Dacia Duster - Nagroda główna w loterii Macii

Oddać na złom niesprawne auto i wygrać nowe – brzmi dobrze? To świetnie się składa, bo auto złom Macii w gminie Poniec koło Leszna po raz kolejny organizuje loterię, w której można wygrać nowy samochód i inne wartościowe nagrody!

Korzystanie z samochodu osobowego stało się codziennością wielu Polaków. Nic dziwnego, własne cztery kółka pomagają w sprawnym przemieszczaniu się z domu do miejsca pracy czy pobliskiej galerii handlowej, niezależnie od pogody, przez cały rok. Trzeba mieć jednak świadomość, że eksploatacja auta nieuchronnie zbliża nas do kresu jego żywotności. Gdy naprawa jest nieopłacalna, samochód trzeba oddać na złom i rozważyć zakup nowego.

Na szczęście nie zawsze kres żywotności pojazdu determinuje potrzebę zakupu nowego samochodu. Auto do wygrania w konkursie organizowanym przez Macii to fabrycznie nowy pojazd, któremu niestraszne są polskie drogi.

Jak wygrać auto? Wystarczy, że zezłomujesz u nas kompletny pojazd i pobierzesz kupon loteryjny, by móc wziąć udział w losowaniu nagrody głównej. To nic nie kosztuje – pokrywamy również koszty związane z podatkiem od wygranej!

Dacia Duster w mieście

Nowa Dacia Duster – główna nagroda w loterii organizowanej przez stację demontażu pojazdów Macii

Auto do wygrania w naszej loterii to nowa Dacia Duster z rocznika 2022 w eleganckim kolorze Szary Comete. Samochód jest wyposażony w oszczędny i wydajny silnik ECO-G 4x2 o pojemności 999 cm3 o mocy 74 kW. Wysokiej klasy manualna skrzynia biegów zapewnia łatwe stosowanie przełożeń.

Nagroda główna o jednostkowej wartości 81 500 zł jest przekazywana przez nas wraz ze środkami potrzebnymi na opłacenie podatku od wygranego samochodu!

Dacia Duster, stanowiąca nagrodę główną w loterii organizowanej przez naszą stację demontażu pojazdów Macii, zbiera bardzo dobre opinie wśród użytkowników. Auto jest tanie w eksploatacji. W razie awarii nie ma również problemu z szybkim serwisem i dostępnością elementów zamiennych.

Prawidłowo eksploatowana Dacia Duster posłuży Ci przez wiele lat, a Ty będziesz mógł cieszyć się nowym autem bez wydawania złotówki na jego zakup!

Dacia Duster w terenie

Częścią nagrody głównej są środki na opłacenie podatku od wygranego auta

Dobrą informacją jest to, iż częścią nagrody głównej są środki na opłacenie podatku od wygranego auta. Zwycięzca nie musi się martwić, że po wygranej będzie musiał uiścić wysoką opłatę w Urzędzie Skarbowym. Wszystkim zajmujemy się my!

Całkowita kwota nagrody obejmuje zatem nie tylko wartość samego samochodu, lecz również dodatkową nagrodę pieniężną przeznaczoną na pokrycie podatku dochodowego od wygranego pojazdu.

Nagrody II stopnia – fantastyczne rowery miejskie

Poza główną wygraną – nową Dacią Duster – uczestnicy loterii mają okazję wylosować fantastyczne rowery miejskie. Losowane co miesiąc rowery to wysokiej klasy konstrukcje, dzięki którym jazda w mieście stanie się jeszcze bardziej komfortowa.

Pamiętajmy, że w zatłoczonych aglomeracjach miejskich to właśnie rower stanowi doskonałą, a niejednokrotnie również szybszą alternatywę dla samochodu osobowego.

Jak wziąć udział w loterii?

Jak wygrać samochód? To proste! Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług i przekażesz na złomowisko samochodowe Macii kompletny pojazd – auto osobowe, ciężarówkę, maszynę rolniczą czy busa. Pamiętaj, że auto musi być kompletne i posiadać wszystkie elementy, takie jak silnik, skrzynia biegów, akumulator, katalizator, fotele czy 4 koła.

Po przekazaniu samochodu musisz pamiętać o pobraniu specjalnego kuponu loteryjnego i wypełnieniu go swoimi danymi. Następnie wrzuć go do zabezpieczonej urny w naszej siedzibie zlokalizowanej w miejscowości Śmiłowo koło Ponieca. Potem pozostaje Ci czekać na łut szczęścia i wygraną w naszym konkursie – samochód Dacia Duster lub rower miejski.

Jeżeli szukasz miejsca, w którym bezpiecznie i legalnie zezłomujesz swoje auto, to koniecznie skontaktuj się z nami! Przekaż swój stary pojazd na złomowisko samochodowe Macii i wygraj auto w naszej wielkiej loterii – czeka na Ciebie nowa Dacia Duster i nagrody dodatkowe!

Szczegółowe informacje o loterii organizowanej przez stację demontażu pojazdów Macii w regulaminie:
https://www.macii.pl/regulamin_4_edycja.pdf

Dacia Duster

Loterie

Samochód na złom

MACII

Stacja demontażu pojazdów

Śmiłowo 29e, 64 - 125 Poniec
tel. 695 - 061 - 826
733 70 70 70
Sprzedaż części 570 572 522
e-mail: macii108@vp.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00
Sobota: 7:00 - 13:00