Używane części samochodowe ze szrotu - Poniec koło miasta Leszno

Stacja demontażu pojazdów Macii

Profesjonalna stacja demontażu pojazdów Macii oferuje niezawodne i tanie komponenty zamienne do pojazdów osobowych oraz ciężarowych. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy używane części samochodowe dostępne od ręki w miejscowości Śmiłowo koło Ponieca.

W stacji demontażu pojazdów Macii można kupić używane części do aut osobowych, ciężarowych, busów, motocykli oraz pojazdów rolniczych. Oferowane przez nas elementy zamienne pochodzą wyłączenie z legalnej rozbiórki samochodów i maszyn. Wszystkie komponenty są testowane i oceniane w zakresie sprawności oraz stanu technicznego. Gwarantujemy, że dostępne części zamienne to w pełni funkcjonalne i bezpieczne komponenty.

Potrzebne są używane części samochodowe do starszego auta, maszyny rolniczej lub nowego pojazdu ciężarowego? Szeroki asortyment sprawdzonych elementów zamiennych sprawia, że można u nas znaleźć najbardziej niedostępne komponenty do napraw mechanicznych.

Oryginalne części z demontażu można odebrać osobiście – nasz auto szrot znajduje się w Śmiłowie koło Ponieca, niedaleko Leszna.

Oryginalne części samochodowe z auto szrotu w rozsądnej cenie

Lokalny auto szrot Macii dystrybuuje oryginalne części samochodowe w rozsądnej cenie. Warto dodać, że komponenty pochodzą wyłącznie z legalnego demontażu pojazdów przyjętych do złomowania i kasacji. Pamiętajmy, że korzystanie z elementów zamiennych to nie tylko działanie uzasadnione ekonomicznie, lecz również ekologicznie. Ponowne wykorzystanie dobrych używanych części jest przyjazne środowisku naturalnemu!

Dostępne w asortymencie Stacji Demontażu Pojazdów Macii oryginalne części samochodowe w rozsądnej cenie pochodzą nie tylko z rozbiórki samochodów używanych. Do naszego punktu trafiają również powypadkowe auta w dobrym stanie technicznym – stosunkowo nowe. Najczęstszym powodem ich złomowania są uszkodzenia wynikające z intensywnych opadów gradu, kolizji drogowej, zalania czy uderzenia gałęzi podczas wichury.

Oferowane przez auto szrot Macii w miejscowości Śmiłowo koło Ponieca, niedaleko Leszna części samochodowe charakteryzują się niskim stopniem zużycia. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie komponentów w dobrym stanie, których cena jest wielokrotnie niższa niż ich nowych odpowiedników dostępnych w ASO. Nasi specjaliści pomogą w doborze elementów zamiennych do konkretnego modelu samochodu osobowego, pojazdu ciężarowego lub maszyny rolniczej.

Części do Fiata, BMW, Opla, Renault oraz aut pozostałych firm

Nasz lokalny auto szrot Macii, działający w Poniecu koło miejscowości Leszno, oferuje używane części samochodowe do pojazdów marki Fiat, BMW, Opel, Renault oraz aut pozostałych firm.

Stacja demontażu pojazdów prowadzi sprzedaż elementów w dobrym i bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie komponenty charakteryzują się niskim stopniem zużycia. Nasi specjaliści pomagają w ich doborze do konkretnego modelu auta.

Kupując używane części samochodowe w stacji demontażu pojazdów Macii na terenie Śmiłowa, zyskujesz dostęp do oryginalnych elementów zamiennych w bardzo dobrym stanie technicznym oraz doskonałej ofercie cenowej.

Sprzedawane przez nas komponenty stanowią idealną alternatywę dla zakupu nowych, lecz nieoryginalnych części zamiennych gorszej jakości w lokalnym sklepie motoryzacyjnym albo na ogólnopolskim portalu aukcyjnym.

Części do aut i traktorów

Szeroki wybór auto części ze szrotu w okolicach miasta Leszno

Stacja demontażu pojazdów Macii oferuje szeroki wybór auto części ze złomu w okolicach miasta Leszno.

W naszym asortymencie można znaleźć używane oryginalne części samochodowe: silniki, skrzynie biegów, elementy zawieszenia, elementy układu wydechowego, elektronikę oraz elektrykę. Oferujemy także wysokiej klasy komponenty wyposażenia wnętrza oraz felgi aluminiowe i stalowe pochodzące z demontażu.

Wielokrotnie spotykaliśmy się również z pytaniami o części używane do pojazdów ciężarowych, motocykli, quadów czy maszyn rolniczych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, poszerzyliśmy nasz asortyment również o części samochodowe do busów, ciężarówek, aut terenowych czy autobusów. Dostarczamy oryginalne elementy pochodzące z demontażu w dobrym i bardzo dobrym stanie technicznym, a zarazem atrakcyjnej cenie.

Nasz auto szrot oferuje także szyby, lusterka i elementy karoserii, które coraz częściej są narażone na uszkodzenia podczas codziennej jazdy, ze względu na zmienne warunki atmosferyczne. Znajdziesz u nas komponenty używane do aut rozmaitych marek.

Silniki samochodowe

W asortymencie używanych części samochodowych Stacji Demontażu Pojazdów Macii można znaleźć tanie silniki samochodowe w dobry stanie technicznym. Usterki układu napędowego są jednymi z najczęstszych problemów, z jakimi zmagają się właściciele starszych pojazdów osobowych i ciężarowych, a także maszyn rolniczych. Częstym wyborem posiadaczy aut, których silnik uległ awarii, jest oddanie pojazdu do punktu złomowania.

Przekazanie samochodu z usterką silnika do demontażu nie zawsze jest jedynym rozwiązaniem. Warto pamiętać, że jednostka napędowa, która została zatarta, zalana, bądź bierze olej, powoduje, że naprawa auta może być nieopłacalna. Nie oznacza to, że pojazd nadaje się wyłącznie do kasacji i złomowania. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup używanego silnika samochodowego w niskiej cenie oraz dobrym stanie technicznym.

Dbamy, by silniki samochodowe i inne używane części do pojazdów oraz maszyn cechowały się dobrym stanem technicznym. Wszystkie komponenty przechodzą przez proces kontroli jakości. Specjaliści zatrudnieni w naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Śmiłowie koło Ponieca z przyjemnością pomogą w doborze silnika do konkretnego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru osobistego jednostki napędowej do auta w rejonie Ponieca i Śmiłowa.

Silnik samochodowy

Skrzynie biegów

Używane skrzynie biegów dostępne w ofercie złomowiska Macii koło Leszna to tanie części samochodowe, które pozwalają na usunięcie usterek związanych z automatycznymi i ręcznymi przekładniami.

Naprawa skrzyń biegów w przypadku starych samochodów często jest nieopłacalnym zabiegiem. Alternatywą dla próby usunięcia problemu jest wymiana przekładni na inną – używaną, lecz w pełni sprawną – z naszego Punktu Demontażu Pojazdów.

Zakup skrzyni biegów z drugiej ręki oraz jej regeneracja często jest uzasadnionym ekonomicznie wyborem dla właścicieli starszych pojazdów osobowych i ciężarowych. Również posiadacze maszyn rolniczych mogą zostać beneficjentami zalet wymiany uszkodzonej skrzyni biegów na inną, lecz używaną. Nie muszą ponosić wysokich kosztów naprawy aktualnej usterki ani decydować się na złomowanie samochodu i zakup nowego.

Dodatkową zaletą zakupu używanej skrzyni biegów z oferty Punktu Demontażu Pojazdów w Śmiłowie koło Ponieca niedaleko Leszna jest dostępność. Właściciel auta nie musi czekać na realizację zamówienia w hurtowni samochodowej czy serwisie ASO. Jeżeli dany model przekładni znajduje się w naszym asortymencie, to kierowca lub mechanik może go odebrać jeszcze tego samego dnia. Wystarczy skontaktować się wcześniej z naszym przedstawicielem.

Elementy zawieszenia

Asortyment używanych części samochodowych złomowiska Macii to również wysokiej klasy elementy zawieszenia w rewelacyjnej ofercie cenowej. Komponenty pochodzą z powypadkowych pojazdów przekazanych do złomowania, a ich stan techniczny jest oceniany na bardzo dobry.

W ofercie można znaleźć sprężyny, amortyzatory, sworznie wahaczy, łożyska kół, amortyzatory oraz końcówki drążka kierowniczego czy tuleje do aut znanych marek.

Wybór używanych elementów zawieszenia samochodowego stanowi tanią alternatywę dla zakupu nowych części. Pamiętajmy, że na polskich drogach amortyzatory czy wahacze często ulegają przyspieszonemu zużyciu ze względu na zły stan nawierzchni w wielu lokalizacjach.

Auta na złomie

Elementy układu wydechowego

Dostępne w korzystnych cenach używane elementy układu wydechowego – tłumiki, wydechy, czujniki sondy katalizatora czy rury i kolektory – to części pochodzące z demontażu samochodów przeznaczonych do złomowania.

Decydując się na wybór używanych i tanich części samochodowych nie tylko obniżamy koszty serwisu pojazdu. Przyczyniamy się również do redukcji liczby odpadów, wykorzystując używane elementy w dobrym stanie technicznym.

Elektronika

Używana elektronika samochodowa stanowi kolejną kategorię części dostępnych w ofercie skupu aut Macii. W asortymencie można znaleźć kompletne kokpity z wbudowanymi komponentami elektronicznymi, a także radia samochodowe, głośniki, radioodtwarzacze CD, prędkościomierze, obrotomierze, a także komputery pokładowe czy sterowniki. Wszystkie elementy są przetestowane, sprawne, a ich stan techniczny oceniany na bardzo dobry.

Autobusy na złomie

Szyby

Wśród części do auta, które często ulegają zniszczeniom, są również szyby samochodowe. Elementy te są narażone na uszkodzenia mechaniczne zarówno podczas jazdy, jak i postoju. Mogą ulec zniszczeniu wskutek uderzenia kamienia, opadów gradu czy aktów wandalizmu.

Używane szyby samochodowe również można znaleźć w ofercie naszego złomowiska samochodów nowych, używanych i powypadkowych. Oferowane części pasują do aut rozmaitych marek.

Elementy karoserii samochodowej

W bogatym asortymencie części pochodzących z demontażu znajdują się również używane elementy karoserii samochodowej. Części do auta dostępne w Macii to rozsądny wybór, szczególnie w przypadku starszych pojazdów osobowych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Zakup używanego zderzaka czy reflektorów często jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż kupno nowych elementów w sklepie samochodowym lub serwisie ASO.

Zderzaki samochodowe, reflektory oraz inne elementy karoserii

Stacja demontażu pojazdów Macii to miejsce, gdzie osoby poszukujące wysokiej jakości używanych części samochodowych znajdą szeroki wybór podzespołów. W sprzedaży znajdują się między innymi zderzaki samochodowe, reflektory oraz inne elementy karoserii.

Oferowane zderzaki i inne elementy karoserii często mają bardzo dobry stan techniczny

Jedną z najważniejszych zalet oferowanych przez stację Macii zderzaków oraz innych elementów karoserii jest ich znakomity stan techniczny. Warto zaznaczyć, że wiele z tych części pochodzi z pojazdów, które trafiły na złom z powodu uszkodzenia tylko przodu lub tyłu pojazdu. Dlatego mnóstwo komponentów karoserii zachowuje znakomity stan i nadaje się bez żadnych napraw do dalszego użytku.

Korzyścią dla klientów jest również atrakcyjna cena oferowanych używanych części samochodowych w porównaniu do nowych, oryginalnych komponentów. Podzespoły te są znacznie tańsze, co stanowi istotny argument dla osób, które pragną dokonać naprawy, ale mają ograniczony budżet. Dzięki temu mogą one sporo zaoszczędzić, nie tracąc przy tym na jakości.

Uszkodzony zderzak i reflektor

Elementy wyposażenia wnętrza

Używane elementy wyposażenia wnętrza to kolejny punkt asortymentu złomowiska samochodowego w Pońcu koło Śmiłowa. Tanie części samochodowe, takie jak lusterka wsteczne, gałki zmiany biegów, podsufitki, klamki, przyciski czy kompletne deski rozdzielcze stanowią ekonomiczną alternatywę dla zakupu nowych komponentów. Przedstawiciele auto złomu Macii pomogą w doborze elementów wyposażenia dopasowanych do pojazdu.

Wykonane z tworzyw sztucznych elementy wyposażenia wnętrza są odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu. Ulegają jednak procesom starzenia, co jest zauważalne zwłaszcza w przypadku starszych samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn rolniczych.

Złamane, wyblakłe czy popękane części samochodowe nie muszą być wymieniane na nowe. Wystarczy dobór odpowiednich elementów używanych.

Felgi stalowe oraz alufelgi

Nowe felgi stalowe oraz aluminiowe alufelgi to duży wydatek dla każdego właściciela samochodu osobowego. Jeżeli posiadacz auta unika uderzania w krawężnik podczas jazdy, to wspomniane elementy nie zużywają się szybko. Jednocześnie istnieje możliwość ich zakupu z auto szrotu Macii koło Leszna.

Oferowane przez nas felgi aluminiowe i stalowe są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym – zwykle wymagają jedynie wyważenia.

Niewielkie ślady użytkowania alufelg oraz stalówek do pojazdów osobowych, które można znaleźć w asortymencie złomowiska w Pońcu, sprawiają, że zakup nowych felg do kół staje się nieuzasadniony ekonomicznie.

Używane alufelgi są dostępne w rozmaitych wymiarach, a ich cena jest wielokrotnie niższa w porównaniu do nowych egzemplarzy. Zaoszczędzone pieniądze właściciel może wydać na zakup nowych opon zimowych oraz letnich.

Używane felgi stalowe

Lusterka samochodowe

Używane części samochodowe ze stacji demontażu pojazdów Macii to również lusterka samochodowe do aut rozmaitych marek. Lusterka ze złomu są znacznie tańsze niż ich nowe odpowiedniki ze sklepu czy autoryzowanego serwisu ASO. Jednocześnie zachowują doskonałe walory wizualne oraz techniczne. Można u nas znaleźć lusterka z elektrycznym sterowaniem oraz podgrzewaniem powierzchni.

Używane części samochodowe do Opla, Renalut, BMW, Fiata i aut innych marek w rewelacyjnej cenie oraz w dobrym stanie technicznym

Stacja demontażu pojazdów Macii oferuje również używane części samochodowe do aut rozmaitych marek. Można u nas kupić części do Opla oraz części do BMW w dobrym stanie technicznym i rewelacyjnej cenie. Kierowcy znajdą tutaj zarówno drobne elementy pojazdów, jak i kompletne silniki czy skrzynie biegów.

Użytkownicy samochodów francuskich marek mogą u nas zakupić również części do Renault. W ofercie znajdują się rozmaite elementy zawieszenia, elektronika czy elementy wnętrza. Nasz auto złom oferuje także szeroki asortyment części do Fiata oraz pojazdów innych marek.

Szukasz samochodowych w okolicach Leszna? Nie musisz już przeglądać ogłoszeń - w naszym auto szrocie znajdziesz to, czego potrzebujesz

Zakup używanych części do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i maszyn rolniczych to ekonomiczna alternatywa dla kupna nowych elementów. Stan techniczny komponentów pochodzących z demontażu nie odbiega od jakości nowych części.

Jeżeli szukasz używanych części samochodowych w Pońcu koło Leszna, to zapraszamy do wizyty w naszej stacji demontażu pojazdów Macii! Nasz auto szrot znajduje się w miejscowości Śmiłowo 29E koło Ponieca. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty.


Loterie

Samochód na złom

MACII

Stacja demontażu pojazdów

Śmiłowo 29e, 64 - 125 Poniec
tel. 695 - 061 - 826
733 70 70 70
Sprzedaż części 570 572 522
e-mail: macii108@vp.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00
Sobota: 7:00 - 13:00