Używane części samochodowe Poniec koło miasta Leszno

Stacja demontażu pojazdów Macii

Profesjonalny stacja demontażu pojazdów Macii oferuje niezawodne i tanie komponenty zamienne do pojazdów osobowych oraz ciężarowych. W naszym asortymencie znajdziesz wysokiej klasy używane części samochodowe dostępne od ręki w miejscowości Śmiłowo koło Ponieca.

W stacji demontażu pojazdów Macii można kupić używane części do aut osobowych, ciężarowych, busów, motocykli oraz pojazdów rolniczych. Oferowane przez nas elementy zamienne pochodzą wyłączenie z legalnej rozbiórki samochodów i maszyn. Wszystkie komponenty są testowane i oceniane w zakresie sprawności oraz stanu technicznego. Gwarantujemy, że dostępne części zamienne to w pełni funkcjonalne i bezpieczne komponenty.

Potrzebne są używane części samochodowe do starszego auta, maszyny rolniczej lub nowego pojazdu ciężarowego? Szeroki asortyment sprawdzonych elementów zamiennych sprawia, że można u nas znaleźć najbardziej niedostępne komponenty do napraw mechanicznych.

Oryginalne części z demontażu można odebrać osobiście – nasz auto szrot znajduje się w Śmiłowie koło Ponieca, niedaleko Leszna.

Oryginalne części samochodowe w rozsądnej cenie

Lokalny auto szrot Macii dystrybuuje oryginalne części samochodowe w rozsądnej cenie. Warto dodać, że komponenty pochodzą wyłącznie z legalnego demontażu pojazdów przyjętych do złomowania i kasacji. Pamiętajmy, że korzystanie z elementów zamiennych to nie tylko działanie uzasadnione ekonomicznie, lecz również ekologicznie. Ponowne wykorzystanie dobrych używanych części jest przyjazne środowisku naturalnemu!

Dostępne w asortymencie Stacji Demontażu Pojazdów Macii oryginalne części samochodowe w rozsądnej cenie pochodzą nie tylko z rozbiórki samochodów używanych. Do naszego punktu trafiają również powypadkowe auta w dobrym stanie technicznym – stosunkowo nowe. Najczęstszym powodem ich złomowania są uszkodzenia wynikające z intensywnych opadów gradu, kolizji drogowej, zalania czy uderzenia gałęzi podczas wichury.

Oferowane przez auto szrot Macii w miejscowości Śmiłowo koło Ponieca, niedaleko Leszna części samochodowe charakteryzują się niskim stopniem zużycia. Prowadzimy sprzedaż wyłącznie komponentów w dobrym stanie, których cena jest wielokrotnie niższa niż ich nowych odpowiedników dostępnych w ASO. Nasi specjaliści pomogą w doborze elementów zamiennych do konkretnego modelu samochodu osobowego, pojazdu ciężarowego lub maszyny rolniczej.

Silniki samochodowe

W asortymencie używanych części samochodowych Stacji Demontażu Pojazdów Macii można znaleźć tanie silniki samochodowe w dobry stanie technicznym. Usterki układu napędowego są jednymi z najczęstszych problemów, z jakimi zmagają się właściciele starszych pojazdów osobowych i ciężarowych, a także maszyn rolniczych. Częstym wyborem posiadaczy aut, których silnik uległ awarii, jest oddanie pojazdu do punktu złomowania.

Przekazanie samochodu z usterką silnika do demontażu nie zawsze jest jedynym rozwiązaniem. Warto pamiętać, że jednostka napędowa, która została zatarta, zalana, bądź bierze olej, powoduje, że naprawa auta może być nieopłacalna. Nie oznacza to, że pojazd nadaje się wyłącznie do kasacji i złomowania. Alternatywnym rozwiązaniem jest zakup używanego silnika samochodowego w niskiej cenie oraz dobrym stanie technicznym.

Dbamy, by silniki samochodowe i inne używane części do pojazdów oraz maszyn cechowały się dobrym stanem technicznym. Wszystkie komponenty przechodzą przez proces kontroli jakości. Specjaliści zatrudnieni w naszej Stacji Demontażu Pojazdów w Śmiłowie koło Ponieca z przyjemnością pomogą w doborze silnika do konkretnego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru osobistego jednostki napędowej do auta w rejonie Ponieca i Śmiłowa.

Silnik samochodowy

Skrzynie biegów

Używane skrzynie biegów dostępne w ofercie złomowiska Macii koło Leszna to tanie części samochodowe, które pozwalają na usunięcie usterek związanych z automatycznymi i ręcznymi przekładniami.

Naprawa skrzyń biegów w przypadku starych samochodów często jest nieopłacalnym zabiegiem. Alternatywą dla próby usunięcia problemu jest wymiana przekładni na inną – używaną, lecz w pełni sprawną – z naszego Punktu Demontażu Pojazdów.

Zakup skrzyni biegów z drugiej ręki oraz jej regeneracja często jest uzasadnionym ekonomicznie wyborem dla właścicieli starszych pojazdów osobowych i ciężarowych. Również posiadacze maszyn rolniczych mogą zostać beneficjentami zalet wymiany uszkodzonej skrzyni biegów na inną, lecz używaną. Nie muszą ponosić wysokich kosztów naprawy aktualnej usterki ani decydować się na złomowanie samochodu i zakup nowego.

Dodatkową zaletą zakupu używanej skrzyni biegów z oferty Punktu Demontażu Pojazdów w Śmiłowie koło Ponieca niedaleko Leszna jest dostępność. Właściciel auta nie musi czekać na realizację zamówienia w hurtowni samochodowej czy serwisie ASO. Jeżeli dany model przekładni znajduje się w naszym asortymencie, to kierowca lub mechanik może go odebrać jeszcze tego samego dnia. Wystarczy skontaktować się wcześniej z naszym przedstawicielem.

Elementy karoserii samochodowej

W bogatym asortymencie części pochodzących z demontażu znajdują się również używane elementy karoserii samochodowej. Części do auta dostępne w Macii to rozsądny wybór, szczególnie w przypadku starszych pojazdów osobowych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych. Zakup używanego zderzaka czy reflektorów często jest bardziej opłacalnym rozwiązaniem niż kupno nowych elementów w sklepie samochodowym lub serwisie ASO.

Wszystkie używane zderzaki, reflektory, maski przednie oraz inne elementy karoserii samochodowej pochodzą z legalnego demontażu wyeksploatowanych pojazdów w auto szrocie Macii koło Leszna.

Większość dostępnych części jest w dobrym lub bardzo dobry stanie technicznym – bez uszkodzeń powierzchni czy ognisk korozji. Doprowadzenie ich do stanu idealnego wymaga zwykle drobnych zabiegów lakierniczych lub kosmetycznych.

Uszkodzony zderzak i reflektor

Elementy wyposażenia wnętrza

Używane elementy wyposażenia wnętrza to kolejny punkt asortymentu złomowiska samochodowego w Pońcu koło Śmiłowa. Tanie części samochodowe, takie jak lusterka wsteczne, gałki zmiany biegów, podsufitki, klamki, przyciski czy kompletne deski rozdzielcze stanowią ekonomiczną alternatywę dla zakupu nowych komponentów. Przedstawiciele auto złomu Macii pomogą w doborze elementów wyposażenia dopasowanych do pojazdu.

Wykonane z tworzyw sztucznych elementy wyposażenia wnętrza są odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu. Ulegają jednak procesom starzenia, co jest zauważalne zwłaszcza w przypadku starszych samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz maszyn rolniczych.

Złamane, wyblakłe czy popękane części samochodowe nie muszą być wymieniane na nowe. Wystarczy dobór odpowiednich elementów używanych.

Felgi stalowe oraz alufelgi

Nowe felgi stalowe oraz aluminiowe alufelgi to duży wydatek dla każdego właściciela samochodu osobowego. Jeżeli posiadacz auta unika uderzania w krawężnik podczas jazdy, to wspomniane elementy nie zużywają się szybko. Jednocześnie istnieje możliwość ich zakupu z auto szrotu Macii koło Leszna.

Oferowane przez nas felgi aluminiowe i stalowe są w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym – zwykle wymagają jedynie wyważenia.

Niewielkie ślady użytkowania alufelg oraz stalówek do pojazdów osobowych, które można znaleźć w asortymencie złomowiska w Pońcu, sprawiają, że zakup nowych felg do kół staje się nieuzasadniony ekonomicznie.

Używane alufelgi są dostępne w rozmaitych wymiarach, a ich cena jest wielokrotnie niższa w porównaniu do nowych egzemplarzy. Zaoszczędzone pieniądze właściciel może wydać na zakup nowych opon zimowych oraz letnich.

Używane felgi stalowe

Zapraszamy do wizyty w naszej stacji demontażu pojazdów Macii

Zakup używanych części do samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych i maszyn rolniczych to ekonomiczna alternatywa dla kupna nowych elementów. Stan techniczny komponentów pochodzących z demontażu nie odbiega od jakości nowych części.

Jeżeli szukasz używanych części samochodowych w Pońcu koło Leszna, to zapraszamy do wizyty w naszej stacji demontażu pojazdów Macii! Nasz auto szrot znajduje się w miejscowości Śmiłowo 29E koło Ponieca. Czekamy na Ciebie od poniedziałku do soboty.


Loterie

Samochód na złom

MACII

Stacja demontażu pojazdów

Śmiłowo 29e, 64 - 125 Poniec
tel. 695 - 061 - 826
733 70 70 70
Sprzedaż części 570 572 522
e-mail: macii108@vp.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00
Sobota: 7:00 - 13:00