Złomowanie aut Poniec (okolice miasta Leszno)

Skup samochodów osobowych, busów, ciężarowych oraz sprzętu rolniczego

Zaświadczenia do wyrejestrowania
Własny transport autolawetą


Chcesz pozbyć się problemu i sprzedać stary, uszkodzony lub powypadkowy samochód? Złomowisko samochodowe Macii zlokalizowane w Śmiłowie w gminie Poniec oferuje profesjonalny skup pojazdów i maszyn rolniczych. Zapewniamy darmowy odbiór lawetą, uczciwą wycenę złomowanego pojazdu oraz wszystkie niezbędne zaświadczenia kasacyjne. Skontaktuj się z nami lub odwiedź siedzibę auto złomu Macii w Śmiłowie koło Ponieca.

Złomowanie aut osobowych, ciężarowych, busów, motocykli oraz sprzętu rolniczego w okolicach miasta Leszno

Złomowanie to jedyna, legalna metoda wycofania pojazdu z ruchu i sposób na uniknięcie opłacania polisy OC. Jeżeli stan techniczny Twojego auta uniemożliwia bezpieczne poruszanie się nim, skorzystaj z usług naszej profesjonalnej stacji demontażu pojazdów.

Kasacji poddajemy wszystkie typy pojazdów:

 • Samochody osobowe
 • Busy
 • Auta dostawcze
 • Autobusy
 • Samochody ciężarowe
 • Motocykle i inne pojazdy mechaniczne tego typu
 • Pojazdy rolnicze, takie jak traktory, kombajny
 • Maszyny rolnicze, czyli sprzęty bez dowodów rejestracyjnych - opryskiwacze, przyczepy, brony, pługi, kultywatory itp.

Auto szrot Macii - doświadczenie, minimum formalności oraz uczciwa wycena

Auto złom Macii z gminy Poniec (okolice Leszna) posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Formalności ograniczamy do minimum. Wyceniając samochody przeznaczone do kasacji zawsze oferujemy rozsądną i konkurencyjną cenę. Otrzymasz od nas także dokumenty do legalnego wyrejestrowania samochodu w urzędzie oraz zwolnienia z obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Złomowisko samochodowe

Stacja demontażu pojazdów Macii - solidne auto złomowanie oraz pomocna i kompetentna obsługa

Auto złom Macii w solidny sposób zajmuje się złomowaniem samochodów osobowych, ciężarowych oraz innych pojazdów. Pracownicy auto złomu są kompetentni, udzielają rzetelnej odpowiedzi na wszystkie pytania związane zarówno z prawnymi aspektami złomowania i wyrejestrowania samochodu, takimi jak np. zamknięcie policy OC, jak i technicznymi, np. związanymi z procesem recyklingu poszczególnych części auta. Skup i kasacja samochodów odbywa się w sposób ekologiczny.

Auto szrot Macii w gminie Poniec w okolicach miasta Leszno - lokalizacja

Auto złom Macii usytuowany jest w miejscowości Śmiłowo, w gminie Poniec, w niedalekiej odległości od miasta Leszno. Jego dokładny adres to: Śmiłowo 29e, 64 - 125 Poniec. To dogodne położenie sprawia, że mieszkańcy Leszna i okolicznych miejscowości, takich jak Poniec, mogą łatwo skorzystać z usług tego auto szrotu. Firma Macii oferuje szereg usług związanych z kasacją aut, w tym również bezpłatny transport uszkodzonych samochodów na złom.

Jak daleko jest do punktu kasacji pojazdów Macii z miejscowości Poniec i Czarkowo oraz z miasta Leszno?

Punkt kasacji pojazdów Macii ma bardzo dogodne położenie. Ze Śmiłowa do miejscowości Poniec to tylko 1 km, do Czarkowa zaledwie 4 km, a do Leszna około 21 km. Te małe odległości umożliwiają łatwy i szybki dostęp do usług auto szrotu. Mieszkańcy innych okolicznych miejscowości, takich jak np. Rawicz czy Gostyń, również mogą skorzystać z tej wygodnej lokalizacji.

Kasacja aut wszystkich marek - także niesprawnych oraz powypadkowych

Złomujemy kompletne samochody, niezależnie od typu, marki czy stanu technicznego. Firma Macii umożliwia bezproblemowe pozbycie się zarówno samochodów uszkodzonych, jak również tych w dobrym stanie technicznym, niezarejestrowanych, powypadkowych czy skorodowanych.

Złomowanie samochodów z darmowym transportem lawetą!

Auto skup Macii w Śmiłowie oferuje darmowy odbiór samochodów z miejsca postoju. Zadzwoń i umów się z naszym przedstawicielem. Dojeżdżamy pod wskazany adres i zabieramy lawetą pojazdy przeznaczone do kasacji. Transport jest całkowicie bezpłatny. Wszelkie formalności i płatności dopełniamy na miejscu.

Macii bezpłatnie odbiera własnym transportem nie tylko auta osobowe, ale również autobusy, ciężarówki, busy, motocykle oraz sprzęty rolnicze. Wystarczy zadzwonić i umówić się na odbiór.

Stacja demontażu pojazdów Macii

Zezłomuj swoje stare auto i wygraj nowe!

Autozłom Macii zlokalizowany w gminie Poniec organizuje loterię dla swoich klientów z atrakcyjnymi nagrodami. Zezłomowanie starego samochodu i możliwość wygrania nowego prosto z salonu? To możliwe tylko w auto szrocie Macii! Oddając do kasacji swój samochód, masz szansę wygrać nagrodę główną, czyli nowe auto lub jeden z rowerów miejskich.

Jakie warunki trzeba spełnić, aby wziąć udział w loterii organizowanej przez Macii? Wystarczy zezłomować kompletny samochód osobowy, bus, samochód ciężarowy lub sprzęt rolniczy. Pojazd musi zawierać wszystkie podstawowe części niezbędne do jego użytkowania, czyli silnik, skrzynię biegów, akumulator, katalizator, chłodnicę, 4 koła, wszystkie fotele itp. Pojazd można oddać bezpośrednio w siedzibie autozłomu w Śmiłowie (w gminie Poniec) lub skorzystać z możliwości darmowego transportu z miejsca postoju.

Kto może wziąć udział w losowaniu? Loteria przeznaczona jest dla wszystkich klientów złomowiska aut Macii, którzy mieszkają na terenie województwa wielkopolskiego, dolnośląskiego oraz lubuskiego. Aby wziąć udział w losowaniu, każdy uczestnik musi pobrać kupon loteryjny w dniu przekazania pojazdu do złomowania. Po wypełnieniu należy wrzucić los do specjalnie zabezpieczonej urny, która znajduje się w siedzibie firmy Macii w Śmiłowie w gminie Poniec w okolicy Leszna.

Jaka jest pula nagród w loterii? Główną nagrodą w losowaniu jest nowy samochód wraz z dodatkową nagrodą pieniężną na pokrycie podatku dochodowego od wygranej. Co miesiąc wśród klientów losowany jest także rower miejski.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług kasacji pojazdów oraz wzięcia udziału w loterii. Życzymy wygranej!

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie loterii:
https://www.macii.pl/regulamin_4_edycja.pdf

Samochody na złomie

Profesjonalna kasacja pojazdów w auto szrocie w okolicach Leszna

 • Samochodów osobowych
 • Samochodów ciężarowych
 • Autobusów
 • Sprzętu rolniczego

Oferujemy skup samochodów szybko, profesjonalnie i rzetelnie.

Chcesz sprzedać uszkodzone, powypadkowe lub stare auto, ciężarówkę, busa, motocykl lub sprzęt rolniczy w rozsądnej cenie? Skontaktuj się z nami, lub po prostu przyjedź do naszego auto złomu w Śmiłowie obok Ponieca. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w wycenianiu starych oraz zniszczonych samochodów i na pewno zaproponujemy rozsądną cenę.


Kasacja pojazdów uszkodzonych, powypadkowych, starych oraz zużytych

Zastanawiasz się jak i komu je oddać, sprzedać, zlikwidować?

Możesz zrobić to całkowicie legalnie, w profesjonalnej stacji demontażu samochodów, z wymierną korzyścią dla siebie i dla naszego środowiska.

Właściciel lub osoba upoważniona ma obowiązek przedstawić do wglądu dowód osobisty, dowód rejestracyjny, kartę pojazdu - jeżeli była wydana.


Sprzedaż części z auto szrotu

Szukasz oryginalnych części do swojego samochodu? Nie chcesz wydawać pieniędzy na złej jakości zamienniki?

Prowadzimy sprzedaż części z demontażu:

 • Elementy blacharki
 • Elementy karoserii
 • Skrzynie biegów
 • Zawieszenia
 • Układ wydechowy
  • Układ hamulcowy
  • Elektronika
  • Koła
  • Oświetlenie
  • Szyby
  • Wyposażenie wnętrza

  Loterie

  Samochód na złom

  MACII

  Stacja demontażu pojazdów

  Śmiłowo 29e, 64 - 125 Poniec
  tel. 695 - 061 - 826
  733 70 70 70
  Sprzedaż części 570 572 522
  e-mail: macii108@vp.pl
  Godziny otwarcia:
  Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00
  Sobota: 7:00 - 13:00