Kasacja pojazdów Poniec (okolice miasta Leszno)

Złomowanie samochodów

Posiadacze wyeksploatowanych samochodów osobowych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych nie muszą daleko szukać profesjonalnego punktu kasacji. Stacja demontażu pojazdów Macii oferuje legalne złomowanie pojazdów w Śmiłowie koło Poniec a niedaleko Leszna.

Tylko legalny Punkt Demontażu Pojazdów pozwala na bezpieczne i zgodne z prawem pozbycie się starego auta. Punkt złomowania Macii zajmuje się nie tylko skupem samochodów osobowych i ciężarowych, lecz również maszyn rolniczych, busów i motocykli. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży i oferuje kompleksowe podejście do każdego zadania. Zapewniamy transport pojazdu lawetą i przekazujemy niezbędną dokumentację.

Wiemy, że przetransportowanie wyeksploatowanego i unieruchomionego busa, kombajnu rolniczego czy traktora może sprawić właścicielowi szereg trudności. Właśnie dlatego oferujemy bezpłatną usługę złomowania pojazdu wraz z transportem przy użyciu lawety lub profesjonalnego sprzętu transportowego. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym przedstawicielem, a kasacja i złomowanie aut Macii w Śmiłowie koło Leszna zajmie się resztą!

Kasacja samochodów osobowych

Nawet najlepiej zaprojektowane maszyny wraz z upływem lat i codzienną eksploatacją podlegają procesom zużycia. Złomowanie samochodów osobowych jest sposobem na pozbycie się starego pojazdu. Jednocześnie właściciel otrzymuje pieniądze wypłacane przez auto szrot w kwocie równowartości masy przekazanego złomu. Przekazanie samochodu do Punktu Demontażu Pojazdów pozwala na jego legalne wyrejestrowanie.

Złomowisko samochodowe Macii to profesjonalny auto szrot, który posiada wszelkie niezbędne zezwolenia marszałka województwa na prowadzenie działalności. Planując wizytę w naszym Punkcie Demontażu Pojazdów w Śmiłowie koło Ponieca, należy pamiętać, by zabrać ze sobą dokument tożsamości oraz dowód rejestracyjny samochodu. Niezbędna może być także Karta Pojazdu. Auto musi mieć czytelny numer VIN, podwodzia, nadwozia lub ramy.

Złomowanie samochodów osobowych

Kasacja ciężarówek oraz busów

Wieloletnie doświadczenie w skupie i rozbiórce rozmaitych pojazdów sprawia, że realizujemy również złomowanie ciężarówek oraz busów. Zapewniamy również bezpłatny transport pojazdów dostawczych, autobusów i TIR-ów o dużej masie do złomowiska samochodowego.

Jako właściciel maszyny otrzymujesz od nas rzetelną wycenę masy złomu przekazanego samochodu ciężarowego lub busa. Pozbywając się pojazdu, zyskujesz zatem dodatkowe pieniądze na zakup nowego, a także dokumentację niezbędne do wyrejestrowania starego.

Zlokalizowana w Śmiłowie koło Leszna kasacja pojazdów oferuje legalne złomowanie ciężarówek oraz busów dowolnej marki. Maszynę możemy odebrać bezpłatnie z każdej lokalizacji – firmowego parkingu, warsztatu mechanicznego czy miejsca garażowania.

Działamy przez cały tydzień – również w weekendy – od poniedziałku do soboty. Gwarantujemy elastyczność w transporcie wyeksploatowanego pojazdu w godzinach porannych oraz popołudniowych.

Kasacja motocykli

Jednoślady to dla wielu osób nie tylko element stylu życia, lecz również maszyny do codziennego przemieszczania się w drodze do pracy czy na uczelnię. Legalne złomowanie motocykli w Śmiłowie obok Ponieca w okolicach miejscowości Leszno to kolejna usługa, jaką świadczy nasza profesjonalna Stacja Demontażu Pojazdów. Oferujemy kasację motocykli wraz z odbiorem autolawetą. Zapewniamy wsparcie w całym procesie złomowania.

Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem motoroweru, choppera, motocykla turystycznego, curisera czy ścigacza albo motoru enduro – zajmujemy się rozbiórką i utylizacją dowolnego rodzaju jednośladów. Odbieramy również motocykle niekompletne.

Warto jednak pamiętać, że jeśli masa maszyny będzie niższa niż 70% wagi zapisanej w dowodzie rejestracyjnym, może zostać naliczona dodatkowa opłata wyrównująca za każdy brakujący kilogram.

Kasacja pojazdów oraz maszyn rolniczych

Wielkopolska to duże centrum gospodarcze, lecz również rejon, gdzie prężnie rozwija się nowoczesne rolnictwo. Właśnie dlatego oferujemy specjalistyczne złomowanie pojazdów oraz maszyn rolniczych – ciągników, kombajnów czy traktorów.

Wiemy, że ze względu na sporą masę konstrukcji jej transport w przypadku całkowitego unieruchomienia może być problematyczny. Zapewniamy więc możliwość bezpłatnego odbioru maszyn rolniczych.

Nasza Stacja Demontażu Pojazdów oferuje złomowanie traktorów i rozmaitych pojazdów stosowanych we współczesnym rolnictwie. Zajmujemy się ponadto odbiorem sprzętów nieposiadających dowodów rejestracyjnych – opryskiwaczy, przyczep do kombajnów, bron, pługów oraz kultywatorów.

Współpracując z nami, masz gwarancję bezpłatnego odbioru maszyny z miejsca garażowania oraz legalnego złomowania i uzyskania dokumentów.

Złomowisko samochodowe Macii

Darmowy transport pojazdów lawetą!

Jeżeli szukasz profesjonalnego partnera w legalnym złomowaniu samochodów osobowych, pojazdów ciężarowych, motocykli i maszyn rolniczych, to skontaktuj się z przedstawicielem złomowiska Macii ze Śmiłowa koło Leszna. Zapewniamy darmowy transport pojazdów lawetą oraz dostarczamy niezbędną dokumentację, potrzebną do wyrejestrowania samochodu.

Kasacja pojazdów w Poniecu (okolice Leszna)

Legalna kasacja pojazdów w Poniecu na terenie Śmiłowa koło Leszna to miejsce, gdzie użytkownicy wyeksploatowanych samochodów osobowych i ciężarowych oraz maszyn rolniczych i jednośladów zostają otoczeni profesjonalną opieką. Pracownicy stacji demontażu pojazdów Macii zapewniają dobre wsparcie w procesie kasacji samochodów.

Złomowisko samochodowe Macii posiada wszelkie niezbędne pozwolenia na prowadzenie działalności stacji demontażu pojazdów. Działamy na terenie Ponieca, Śmiłowa i okolicznych miejscowości. Współpracując z nami, zyskujesz zaufanego partnera w procesie złomowania pojazdów i otrzymujesz pieniądze za przekazany na złom samochód.

Jeżeli Twoje auto, samochód ciężarowy, motocykl albo ciągnik rolniczy uległy wypadkowi lub ich naprawa jest nieopłacalna, to kasacja aut w Macii w miejscowości Poniec koło Leszna ma dla Ciebie rozwiązanie!

Zadzwoń do nas, pomożemy Ci w transporcie pojazdu autolawetą, zapłacimy za przekazany złom i przekażemy niezbędną dokumentację.


Loterie

Samochód na złom

MACII

Stacja demontażu pojazdów

Śmiłowo 29e, 64 - 125 Poniec
tel. 695 - 061 - 826
733 70 70 70
Sprzedaż części 570 572 522
e-mail: macii108@vp.pl
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 17:00
Sobota: 7:00 - 13:00